Ea Games

Poslední aktualizace 13.8.2008 14:10 Probíhá třídění obsahu

TopList

TOPlist

Info

Need for Speed Underground 2 je pokračování masivního multiplatformového závodního hitu NfS: Underground od společnosti EA a týmu Black Box Games. Jako každé pokračování velmi úspěšné hry je i tento titul spíše vylepšenou verzí dílu prvního s více možnostmi a několika novými prvky. Zde to platí do slova a do písmene. NfS Underground 2 je postaven na stejném enginu, který však nabídne ještě více speciálních efektů a o trochu detailnější prostředí i vozidla. Jedinou větší změnou je opuštění konceptu sledu závodů a přechod na systém poskytující hráči větší volnost a vlastní výběr závodu. NFSU 2 obsahuje jedno velké město složené z 5 rozlehlých oblastní. Hráč se bude moci po této ploše volně pohybovat a na určitých místech vyznačených na mapě vstupovat do závodů, nebo nakupovat nové vybavení pro svůj vůz. K dispozici je také několik nových herních módů včetně přepracovaného multiplayeru a vylepšený je i systém nakupování součástí a úprav vozidla. Všechno bylo uzpůsobeno tak, aby se hra stala ještě přístupnější širokému zástupu hráčů. Jde zkrátka o vypilovaný první díl s více vozidly, několika koncepčními změnami, lepší grafikou a větším počtem závodů.

Něco málo o hře

Rušné město

Prozkoumej velké město rozdělené do pěti odlišných, vzájemně propojených čtvrtí v rozsahu od serpentinových předměstských kopců až po hustou síť ulic ve středu města. Čtvrti propojuje komplexní systém městských dálnic.

Nepředvídatelné hraní

Chceš si v undergroundu udělat jméno? Nejprve jej musíš najít. Závodníci se mohou objevit kdekoliv a kdykoliv, a jak hráči potkávají na ulici soupeře, mohou být zasvěceni do tajů, kde nakoupit nejbáječnější vylepšení nebo se zúčastnit těch nejelitnějších závodů

Nové hrací režimy

K loňským soutěžím Circuit, Drift, a Drag byly přidány tři nové hrací režimy, které vyzývají hráče k vybrušování dovednosti ve větším počtu řidičských disciplin.

Ladění výkonu

Vylaď každý aspekt výkonu svého vozu s pomocí stovek licencovaných výkonnostních upgradů a potom jemně vylaď všechno od převodového poměru až po pérování pro maximální jízdu.

Nejžhavější vozy

K dispozici je více než třicet nejvyhledávanějších vyladěných vozů od těch nejlepších výrobců od Mitsubishi Motors, Nissanu, a Toyoty až po Ford a Volkswagen – jsou-li žhavé na ulici, jsou žhavé také ve hře.

Vizuální zákaznické úpravy

Více než dvojnásobný počet vizuálních zákaznických úprav, než měla tato hra v loňském roce, umožňuje doslova miliardy kombinací vozů, jež jsou pro hráče k dispozici. Můžeš mít audio vylepšení, nůžkové dveře, spoilery, reflektory, bočnice sedadel, střešní lapače vzduchu, kapoty, ráfky, sadu na širokou karoserii, neony a další. Jestliže dokážeš auto vyšňořit ve skutečném životě, dokážeš to i ve hře Need for Speed Underground 2.

Rozmanitost prostředí

Každé z pěti odlišných čtvrtí ve hře Need for Speed Underground 2 má unikátní vzhled a atmosféru, včetně rozmanitých jízdních podmínek a druhů vozovek. Povrchy vozovek, efekty počasí v reálném čase a rizika životního prostředí udržují hráče na špičkách během jejich závodění od rozednění do setmění.

Online (Multiplayer)

Hráči mohou dát v sázku svoji reputaci tím, že online vyzvou nejlepší závodníky světa na počítačovém zábavním systému PlayStation®2.

 
megarapid.eu - stahování z rapidshare.com neomezeně