Ea Games

Poslední aktualizace 13.8.2008 14:10 Probíhá třídění obsahu

TopList

TOPlist

Tuning

›› Celkově se nijak moc neliší od minulého dílu, ale electronic arts si přece jenom uvědomili, že musí přijít s nějakou tou vychytávkou a že jich není málo!

›› Už v minulém díle jste si museli upravit auto tak, aby vyhovovalo určenému druhu závodu v ProStreet tomu není jinak, to znamená, že v garáži můžete mít auto na DRIFT, GRIP, DRAG a rychlostní klání.

Tuning

›› Vizuální úpravy automobilů jsou dost vychytané samozřejmě se nezapomnělo na Autosculpt, díky kterému si můžete vytvarovat auto k obrazu svému, také nechybí věci od body kit, ráfky kol, křídla,přední kapoty, střešní sání až po vinyly,kterými si můžete polepit celé auto ze všech stran.

›› Velmi kladený důraz byl ovšem na odpor vzduchu. To znamená, že si můžete auto upravit, tak aby mělo nejmenší odpor a nestrácelo na rychlosti. /můžete shlédnout ve videu pod textem/

›› Úpravy motoru jsou stejné jako v předchozím díle, což znamená, že můžete motor poladit na maximální a naopak na nejnižší výkon, jelikož při závodním víkendu můžete auto rozbít.

›› Je nutno nějaké ty dolary na opravu motoru a vůbec celého auta ušetřit, aby bylo připravené na další závodní víkend. S upravenými automobily můžete hned zajet do Dyno testu,kde zjistíte jeho výkon. Také můžete zajet do aerodinamického tunelu. Zde můžete upravovat tvar karosérie, zadního křídla a sledovat,jak se mění odpor vzduchu, přítlak, sání atd.

 
megarapid.eu - stahování z rapidshare.com neomezeně