Ea Games

Poslední aktualizace 13.8.2008 14:10 Probíhá třídění obsahu

TopList

TOPlist

Kariéra

›› Redakce IGN ochutnala předfinální verzi Need For Speed ProStreet a její úvodní pasáže. Ve článku najdete mnoho informací o módech kariéry a Race day online.

›› Tůrujeme motor a pomalu jedeme ke startovací čáře... Měli jsme možnost vyzkoušet si téměř finální verzi Need For Speed ProStreet, aby jsme zjistili co nás za několik krátkých týdnů čeká v obchodech!

›› Nedávno jsme psali o tom, jak si můžete vytvořit Race Day online pro sebe a další hráče. V single playeru jede vše na podobném způsobu.
Závody jsou rozdělené do tzv. Race Days (závodní dny) a vaším úkolem je ovládnout většinu závodů. Každý závod, ať už se jedná třeba o Grip race nebo o Drag race vám bude vydělávat množství bodů, jejichž počet ovlivní vaše umístění. Počet dosažených bodů ovlivní čás v závodě a poškozenost vašeho vozu. Pokud se stane, že nedokončíte některý ze závodů nemusí být vše ztraceno, protože počet bodů může být dostatečný pro vítězství. Mimochodem vítěz obdrží nějaký speciální bonus!

Kariéra

›› Když dokončíte závod, dostanete peněžní odměnu a k tomu 'tajmený dar' - pět karet, ze kterých si jednu namátkově vyberete. Pod kartami se skrývá např. peněžní hotovost, nové auto, opravný kupon pro vaše auto a další.

›› Poškození vašeho auta hraje velkou roli na jeho výkonu a není nijak závratně překombinované, protože se dělí na tři úrovně. Lehké i těžší poškození vám budou způsobovat potíže se zrychlením, maximální rychlostí a ovládáním vaší káry. Ani tak nezáleží, kterou částí auta narazíte, protože to ovlivní auto stejně, takže budete mít přehled o tom co náraz nebo srážka způsobí.

Kariéra

›› S menším či vetším poškozením vašeho auta můžete v pohodě pokračovat do dalších závodů. Pokud tedy nerozflákáte auto totálně. Totální zničení vám může způsobit trable, protože zůstane nepojízdné a budete muset použít zmiňovaný opravný kupon. Pokud jej zrovna nemáte musíte se spolehnout na služby jiného vozu.

›› Ve hře najdete 55 aut širokého spektra výkonu!
Budete-li kralovat Zvodnímu dnu (Race Day) můžete vyzvat Závodního krále (Race king), jehož poražením se dostanete do větších a lepších událostí.

 
megarapid.eu - stahování z rapidshare.com neomezeně