Ea Games

Poslední aktualizace 13.8.2008 14:10 Probíhá třídění obsahu

TopList

TOPlist

Rady a tipy

JAK PŘEPNOUT MPH NA KM/H?
- Najedete do "Options" dále do "Gameplay" a tam u kolonky "Units" nastavíte místo "Imperial", "Metrical".

CO JE A K ČEMU SLOUŽÍ SPEEDBREAKER?
- Ve volném překladu znamená "SPEEDBREAKER" přerušovač nebo vypínač rychlosti. Slouží ke spomalení času a velkým dílem ovlivňuje ovladatelnost auta. Aktivuje se standartně klávesou "Ctrl".

CO JE TO "BOUNTY"?
- Bounty, jsou jakési body, které můžete získat při honičkách s policií. Nejlepší je udělat tzv. MILESTONE, u těch dostanete nejvíc bounty. Tyto body jsou také potřebné na to, aby jste se dotali k závodům s hlavními postavami Blacklistu.

CO ZNAMENÁ "PLAMÍNEK", KTERÝ SE OBJEVUJE NAD MAPOU?
- Tento "ohýnek", ve hře pod označením HEAT, značí jak po vás policie prahne. Maximální dosažitelná hodnota je 5x. Podle tohoto čísla se odvíjí jak je na vás policie vyzbrojena (má lepší auta atd.)

MOJE HODNOTA HEAT JE PŘÍLIŠ VYSOKÁ. JAK JI MOHU SNÍŽIT?
- Jak je psáno v předchozím dotazu "heat" vám ukazuje jak vás policie nesnáší a čím máte větší číslo hledanosti (1x-5x) tím je policie lépe vyzbrojena a tak jí také lze težko uniknout. Proto je dobré tuto hodnotu snížit. A nejlepší způsob jak to udělat? Udělejte visuální změny na vašem autě a nejlepší bude jej prodat nebo střídat s jiným v garáži. Čím méně se s ním objevujete tím více hodnota heat klesá.

JAK MÁM SHODIT TU VELKOU KOBLIHU ZE STŘECHY?
- Velký koblih v ROSEWOOD s nápisem Diggy´s shodíte sražením sloupů, které drží střechu na níž se koblih nachází.

 
megarapid.eu - stahování z rapidshare.com neomezeně