Ea Games

Poslední aktualizace 13.8.2008 14:10 Probíhá třídění obsahu

TopList

TOPlist

Mobilní verze

Zdá se to jako věčnost. Už je to rok tři měsíce co vyšlo Need for Speed: Most Wanted a pokud si dobře pamatujete tak víte, že vývojáři nám hned po vydání PC verze slíbili mobilní verzi hry, ale pak se k tomu nějak neměli a nakonec se na vše zapomnělo, až do dnes. Dnes se na internetu objevila mobilní verze, která je vyrobená na platformě java. Na výběr máte u nás dvě mobilní verze a jak jsou odlišné? No starší verze s označením 1.0 má pouhých 345 kB a druhá 2.0 má skoro 600 kB. Podle velikosti se dá soudit, že novější verze hry je nejspíš lepší a nabídne vám toho více, ale doporučuji vám vyzkoušet obě verze.. Které si můžete stáhnout z našich odkazů níže:

Mobilní verzi hry 1.0 si můžete stáhnout zde (354 kB)

Mobilní verzi hry 2.0 si můžete stáhnout zde (609 kB)

  • První a starší verze hry byla podle nejnovějších informací testovaná na telefonech Sony Ericsson K510i a K310i a vše proběhlo bez problémů a odhaduje se, že hra poběží i na dalších telefonech od firmy Sony Ericsson a telefonech co podporují javu.

  • Druhá a novější verze hry byla také testovaná a to na telefonu Sony Ericsson K310i a ukázala se být mnohem lepší než první verze.

První obrázky z mobilní hry:

 
megarapid.eu - stahování z rapidshare.com neomezeně