Ea Games

Poslední aktualizace 13.8.2008 14:10 Probíhá třídění obsahu

TopList

TOPlist

Programy

NFS Multimedia Converter v1.2

Velmi známí Ruský tým ‚CTPAX-X Team‘ pro fanoušky NFS série vyrobil velmi šikovný prográmek, který dokáže vytáhnout multimediální informace (písničky a videa) z Need for Speed Carbon. To, ale není vše z Most Wanted a Underground 2 můžete vytáhnout všechny videa, které tyto díly obsahují.

 


 

Unlocker v2

Nová verzia NFS Carbon Unlocker od Gnagna2000. Vďaka tejto verzii môžete odomknúť všetky Reward cards, dokonca aj tú, ktorá vám odomkne Porsche 911 GT3 RS! V normálnom prípade, aby ste mohli toto auto odomknúť, museli by ste závodiť s EA Moderátorom, aby ste túto úlohu splnili…

Návod na spustenie

Program spustite, označte štvrtú možnosť, nehajte ho spustený a zapnite hru. V hre stlačte Alt+4 (mne to išlo až po druhom stlačení), malo by sa ozvať také ,,pozitívne" zacvrndžanie :-), potom musíte splniť hociakú z časti, ktorejkoľvek z bonusových kariet aby to fungovalo.
Have fun :-)

 


 

SaveEditor 1.25

autorom tohoto prográmku je Coderipper a slúži na vytváranie save-ov do NFS: Carbon… Má veľa funkcií, a to napríklad:

  • môžete zmeniť výšku vašej hotovosti;
  • zmeniť názov vášho profilu a meno vašej crew;
  • znížiť alebo zvýiť hľdanosť v kariére;
  • odomknúť autá, motorové súčiastky, vyzuálne, aftermarketové a autosculpt diely;
  • upraviť váš sevegame (zmeniť cd key);
  • prezerať a upravovať vnútorné dátové súčasti hry;
  • je tam aj časť, ktorú môžete používať na ukladanie a vytváranie rôznych save programov.

 


 

Window Mode

Tenhle prográmek vám umožní spustit Need for Speed Carbon ve Windows modu (přesouvatelné okno). Pro správnou funkci programu stačí nakopírovat soubor d3d9.dll do složky s hrou

 


 

Úprava rozlišení v2

Tento prográmek umí měnit rozlišení hry, takže vy, co máte širokoúhlý monitor, neváhejde, sosejte, a nastavte si rozlišení ve formátu 16:9.

Stačí kliknout na Download

 


 

SiViN´s Pro Saver

Kolega a kamarád SiViN pro nás hráče NFS: Carbon připravil další bezvadný prográmek, který vám pomůže vyřešit problémy s vkládáním uložených pozic do hry.

Trochu informací od SiViNa:

Program dokáže změnit heslo vašich Need For Speed Carbon. To se hodí pokud hru například odinstalujete a později z nějakého důvodu při instalaci změníte Vaše heslo za jiné. Vaše uložené pozice již nebudou fungovat (myšleno po vrácení původnéch savu do hry).

K tomu slouží tento program kde si jen vyberete jaký save se má nyní aktivovat. Pokud máte nějaky save uložený mimo složku hry je zde funkce „Vložit profil do hry z…“. To po vybrání savu automaticky save překopíruje do složky hry. A nyní už si ho jen aktivujete.

 


 

Savegame Selector 1.0

Na zahraniční fan stránce se objevil prográmek, který se týká savů…
Prográmek obsahuje nemalý počet savů, které můžete využít ve hře, takže neváhejte a Sosejte ZDE

  • Čtěte Readme.txt!

 


 

Vp6 Player

Na velmi známé ruské stránce Nfs-Zone.net se objevil jednoduchý, slušný program, pomocí kterého se můžete podívat na filmové sekvence, které jsou v NFS: C. Stáhnout si ho můžete od nás zde.


Music Extractor 1.3

Music Extractor se dočkal finální verze a to 1.3. Tento šikovný prográmek dokáže extraktorovat písničky ze hry do vašeho počítače. Po rozbalení a konverzi hudby ze hry NFS Carbon do MP3 budou všechny MP3 soubory přejmenovány takto: interpret_nazev­pisne.mp3.


No-intro hack

Tento prográmek mi dnes brzo ráno poslal na email Timmy, kterému za prográmek moc děkuji. No-intro hack vám umožní při spuštění hry deaktivovat intro s upozorněním a logem Electronic Arts.


Jazyková aktualizace

SiViN se nám opět ozval s novým prográmkem do Carbonu. Tento známí český programátor vytvořil prográmek, který pojmenoval Jazyková aktualizace do Need For Speed: Carbon.


Music Extractor 1.1

Na web chodím hodně často, a všiml jsem si, že zde bylo hodně ohlasů, co se týče ''vytáhnutí'' muziky z NfS:C.

No a dnes se na jedné fanstránce objevil prográmek, který toto umí – tentokrát se jedná o velmi (oproti předchozím dílům) jednoduchý postup, protože program = jeden .exe soubor, z toho je jasné, že proces bude velmi lehký…


Prográmek NO DVD

Hra Need for Speed Carbon už je ''venku'', takže teď už se budeme přinášet jen jednotlivé utilitky. A Náš web Vám nabízí první, která se netýká jazykových změn – jedná se o No DVD, které Vám, jak už jste si z názvu odvodili, nahradí DVD, takže hra pošlape, i když Vaše optická mechanika bude prázdná…

 
megarapid.eu - stahování z rapidshare.com neomezeně