Ea Games

Poslední aktualizace 13.8.2008 14:10 Probíhá třídění obsahu

TopList

TOPlist

Město

Ve městě se budete moci opět svobodně jezdit, kam se vám jen zamane a jako bylo v Most Wanted dávat si závody z projíždějícíma tunerama. Zdali budete moci i v okolní krajině jezdit jak budete a bez nahrávacích obrazovek, či ohraničených úseků, zatím nebylo bohužel upřesněno

Menší informace o krajině

Už to bude skoro 10 let co se v oblasti CARBON Kalifornii konali jedny z prvních závodů. První byli jen obyčejná auta,mírně upravované motory,…. dizajn a hurá na trať.Bez pořadatele bude jen jako chlapecká hra a výzva na souboj a nebo jako frajeřinka ….. skvělé cesty, málo frekventované – podle období – cesta a rovné tratě. Není to jen skvělý zážitek pro závodníky kteří zkusili CARBON v Kalifornii …. Právě proto caro tohoto kousku země sem chodí nejrůznější závodníci ze všech končetin a porovnávají tu svoje síly v automobilových závodech které působí vzhledem i silou.

Neoficiální infiormace o městě

  • Jak jste si mohli všimnout na SPZ u Lamoborghini Gallardo nad nápisem Carbon malým psacím písmem napsáno City of Palmont. Je možné že se jedná o název některého města v NFS Carbon. Zde se můžete podívat sami:

  • Dále je vlevo na SPZ nad nápisem NFS se skrývá malé čísílko 11. Je možné že nám udává pořadí NFS Carbon jako 11. díl, ale museli by jsme počítat i NFS Rivals, které bohužel vyšlo pouze pro PSP, nikoliv na PC. Také je možné že je to pořadové číslo města a tím pádem by jsme mohli uvažovat že NFS Carbon bude mít minimálně 11 měst, což je nepravděpodobné. Nezbývá mi co jiného, že se nad tím každý musí zamyslet sám a nebo počkat co nám k tomu řekne EA Games.

Mapy oblasti kde se bude odehrávat Need for Speed Carbon

 
megarapid.eu - stahování z rapidshare.com neomezeně