Ea Games

Poslední aktualizace 13.8.2008 14:10 Probíhá třídění obsahu

TopList

TOPlist

Info

Úvod

Carbon poskytne maličko příběhu a opravdu propracované automobily. Úprava aut je dokonce hlubší než v ostatních dílech, díky novému tuning systému. Velký návrat driftu! Drifty se objeví v normálních závodech jak jsme zvyklí třeba z Undergroundu 2, drifty si, ale zaujmou postavení drag racingu, který v tomto díle nebude. Drifty se dostanou i do kaňonů!

Canyon Drifting video

Velký návrat

Need for Speed Carbon se koná v efektivním městě které bylo převzato hejnem závodních gangů. Ty jsi byl v tomhle městě nějaký ten čas nejlepší než nadešla „osudová noc“. Všechny automobily byly elektronicky zničené zvláštní vojenským operačním týmem.

Používali EMP zbraně, která zastavila funkčnost každého auta kromě vašeho, proto jste odjeli pryč z města. Po dlouhé době se vracíte zpět. Divíte se, jak se město velmi změnilo. Prázdné město, které vyčistilo vojenský operační tým, bylo rázem naplněno závodními gangy, které obsadily každé území města. Nyní se vrátíte a vaším úkolem je vyhrát každé území, jedno po druhém, než celé město získáte zpět.

Kariéra

Jak bylo již uvedeno, vaším cílem je získat celé město pro svůj gang. Ve hře jsou čtyři území z nichž každé má čtyři „podúzemí“, každému čtvrti vládne šéf (boss). Budete závodit v následujících závodech:

 • checkpoint
 • stíhaní (cops)
 • drifty
 • sprint
 • rychlostní tollboth
 • duel
 • války gangů
 • a další.

Jediné, co potřebuje vysvětlit jsou „války gangů“, které probíhájí ve třech kolech na okruhu s 18 hráči. V NFS Carbon budete závodit proti bossovi každého území (v Most Wanted byl blacklist). Utkáte se ve dvou závodech a pak půjde na věc souboj v kaňonu.

Canon duely

Canon duely jsou velmi zajímavé, utkáte se zde s bossem ve dvou závodech. V první jízdě budete následovat bosse, kde musíte nasbírat co nejvíce bodů. Pak se to vymění a on bude následovat vás. Zkuste co nejvíce uhýbat, aby se nedržel u vás. Kdo bude mít nejvíce bodu, vyhrává. Startujete o nějaký ten kousek za ním. Cíl je minimalizovat vzdálenost mezi soupeřem a vámi, abyste získali co nejvíce bodů.

Pokud možno dohonit ho – to by pro vás znamenalo výhru. Tato výzva je velice atraktivní, protože máte velmi velkou možnost driftování. Ale pozor, pokud nabouráte do silničního svodidla, tak sletíte do kaňonu.

Přítelkyně

V každém díle byla nějaká holka, která vás uvedla do hry – tentokrát to je drobounká bruneta s tmavými vlasy. Nikky je vaše bývala dívka, ale zpočátku vás nenávidí, protože.Video Emanuelle – Nikky

Drift mód

Na nový drift mód se těší každý, kdo hraje Need for Speed. Drift je propracovaný do sebemenších detailů, jenom si na něho zvyknout, protože je úplně obměněný…

Závod se obvykle skládá ze čtyř závodů o dvou kolech ve kterých ukazujete vaše schopnosti driftování. Čím déle pojedete ve smyku, tím více bodů získáte.

Teorie je jednochuchá. Potřebujete se dostat do zatáčky ve velké rychlosti a pak jen zatáhnout za ruční brzdu nebo plně škubnout volantem a bodíky se vám jenom hrnou na konto. Jistě jste si všimli na videích, jak se kamera pohybuje při driftu – to je proto, abyste byli více vtom a zažili adrenalin v krvi.

Track Drifting video

Ovládání automobilu

Automobily se ovládají úplně jinak než v Most Wanted. V loňském vydáni NFS byly automobily skoro všechny na stejné úrovni. V Carbonu jsou tři třídy vozidel, které umožní hráči si zajezdit po městě. Jsou to:

 • muscle
 • exotic
 • tuner

V Carbonu má být více než 50 automobilů, včetně Shelby GT500 a Mazda Mazda Speed 3. Carbon poskytuje fantastickou úroveň tuningu, obrovský výběr barev! Můžete si s autem vyhrát do sebemenších detailů. Přináším vám video, abyste si udělali představu o tom, jaké to je.

Autosculpt Trailer

Oficiální informace od EA Czech

To, co začíná ve městě, se rozhoduje v kaňonech. Need for Speed Carbon vás vhrne do nejnebezpečnější a nejadrenalinovější formy pouličních závodů na světě. Vy a váš tým musíte závodit v totální válce o město a riskovat vše při pokusech zmocnit se naráz území vašich rivalů. A když do ohně přilije olej i policie, bitva se nakonec přenese do Carbon kaňon, kde mohou být území a pověst ztraceny v každé nebezpečné zatáčce. Reprezentujte svou třídu auta, váš tým a vaši závodní dráhu v Need for Speed Carbon, závodní hře příští revoluce.

Hlavní vlastnosti

 • Přežijte kaňon

Zcela nový Duel v kaňonu a mód závodů dvojic jsou maximálním testem schopností a nervů, kde vás jediný chybný pohyb může stát více než jeden závod.

 • Město je vaše, stačí ho jen převzít

Závoďte o kontrolu na městem blok po bloku porážením týmů protivníků na jejich drahách a poté poražte jejich vůdce v závodě na život a na smrt v Carbon kaňonu.

 • Upravte si auto vašich snů

Nový revoluční nástroj pro vlastní úpravu aut Autosculpt™ vám dává sílu navrhnout si a vytunovat auta vašeho týmu jakýmkoli představitelným způsobem.

 • Reprezentujete třídu

Zvolte si třídu Tuner, American Muscle nebo Exotic a jednou provždy dokažte, kdo dělá nejlepší káry. Nový fyzikální model ovlivňuje ovládání a řízení aut z každé třídy jiným způsobem.

 • Vybuduj svůj tým

Strategicky si vybírejte členy svého týmu a poté využijte jejich schopností na silnici a v garáži tak, aby vám pomáhali vyhrávat závody a upravovat vaše auta.

 
megarapid.eu - stahování z rapidshare.com neomezeně